Przegrana w Miejskiej Górce

• autor: natala.gniecka, 2016-08-02 07:43

Seniorzy MKS Pogoń Góra minimalnie przegrywają w Miejskiej Górce.

Minimalna przegrana w Miejskiej Górce.

W dniu 31.07.2016 seniorzy MKS Pogoń Góra udali się na mecz sparingowy do Sparty Miejska Górka- zespół występujący w leszczyńskiej klasie okręgowej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

To było dobre spotkanie, które na pewno przyniosło wiele korzyści dla zespołu Pogoni Góra, a także pokazujące nad czym należy jeszcze pracować, gdybyśmy mieli zliczyć wszystkie sytuacje bramkowe to na pewno przewyższyliśmy rywala z Miejskiej Górki, jednak to zespół gospodarzy 2 razy celnie trafili do bramki MKS Pogoń Góra. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Fila.

Pogoń zagrała w następującym składzie:

Żurawski- Grzelczak, Cholewiński, Szalkowski, Polański, Karkocha, Bartkowiak, Antoszków, Fila, Kotarski T, Kotarski S oraz Kornicki, Piniuta

W najbliższą niedziele 07.08.2016 r. o godzinie 17:00 kolejne spotkanie MKS Pogoń Góra, Stadion OKF w Górze.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.