Okres przygotowawczy

• autor: natala.gniecka, 2016-07-25 16:47

18 Lipca rozpoczęli okres przygotowawczy seniorzy MKS POGOŃ GÓRA, przed nadchodzącym sezonem 2016/2017, Podopieczni Kamila Rogali trenują 3 razy w tygodniu, a także zaplanowane mają sparingi, jeden z nich rozegrał się własnie wczoraj.

O godzinie 17:00 na wspaniale przygotowaną płytę boiska wybiegli zawodnicy MKS Pogoń Góra oraz Zawisza Serby. Mecz towarzyski zakończył się wynikiem 6:2 dla gospodarzy.

Pogoń wystąpiła w poniższym składzie:

Marcinkowski Gawlik) - Cholewiński, Tomaszewicz, Nowak, Polański, Karkocha, Surma, Kornicki, Bandziak, Kotarski S., Kotarski T., Fila, Piniuta, Grzelczak, Bartkowiak.

Bramki strzelali: Kotarski S. -4, Kotarski T. i Bartkowiak po 1.

Ogromne podziękowania ślemy dla Ośrodek Kultury Fizycznej w Górze za stworzenie wspaniałych warunków treningowych przed zbliżającym się sezonem.