Tenis stołowy: Porażka i zwycięstwo na początek

• autor: natala.gniecka, 2014-09-25 17:31

13 września 2014 roku rozegrana została I kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Górowska Pogoń w pierwszym spotkaniu uległa 1:9 jednemu z głównych faworytów obecnego sezonu drużynie TOP w Bolesławcu.

Tydzień później podejmowali w hali Olimpia w Górze KTS Jelenia Góra i tu nasi tenisiści stołowi spisali się znacznie lepiej pokonując rywali 7:3.

Skład górowskiego zespołu: Tomasz Batóg, Andrzej Kapłon, Wojciech Walencki, Maciej Knoski, Wojciech Chwastyniak (przyszedł z Błękitnych Niechłód), Nikodem Maćkowiak (Odra Głoska Księgienice), Daniel Ptak i Paweł Borowski. Z zespołu ubyli: Michał Walencki (do Wołowa), Bartosz Robert i Michał Domagała – szukają klubów.