Trampkarze: Pogoń Góra 3:4 Odra Ścinawa

• autor: natala.gniecka, 2014-09-22 13:07

W sobotnie, słoneczne przedpołudnie trampkarze MKS „Pogoń” Góra podejmowali na własnym boisku gości ze Ścinawy. Nasz zespół przegrał to spotkanie stosunkiem 3:4, mimo to młodzi zawodnicy Pogoni podjęli walkę z drużyną Odry Ścinawa. Przy odrobinie szczęścia i wykończeniu sytuacji jakie sobie stwarzali Nasi zawodnicy, mecz mógł zakończyć się remisem a nawet wygraną. Drobne błędy młodych zawodników Pogoni sprawiły, iż drużyna przyjezdnych perfekcyjnie wykorzystywała nadążające się okazję do strzelania bramek. Mimo przegranej trener Kamil Rogala jest zadowolony z postawy swoich zawodników. Po meczu powiedział:

Nie wynik jest sprawą kluczową dla moich zawodników, lecz sposób myślenia oraz zaangażowanie na boisku - a dzisiaj tak było, mój zespół pokazał, że ma charakter i na pewno jeszcze nie raz przysporzy wiele radości dla wszystkich sympatyków,
a przede wszystkim dla samych siebie”

Pogoń grała w składzie: Żurawski, Giezek, Majewski, Rydzik, Uglik, Rekowski, Nemeczek, Adamczak, Mikołajczyk, Kornicki, Maciaś. Na zmiany wchodzili: Szyksznian, Stelmach, Jarząb, Berek.

Strzelcem trzech bramek dla Pogoni był: Hubert Kornicki