W dniach 7-8 grudnia 2013 roku w Legnicy odbył się XXVII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłkarski Młodzików (zawodnicy urodzeni w 2001 roku i młodsi). Organizatorem turnieju był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy pod honorowym patronatem Prezydenta Legnicy. W turnieju uczestniczyły 24 zespoły w tym drużyny z Niemiec, Słowacji i Ukrainy. W turnieju uczestniczyły dwa górowskie zespoły. Ostatecznie na dziesiątym miejscu sklasyfikowany został zespół pogoni. Druga drużyna składająca się z zawodników urodzonych w 2003 i młodszych uplasowała się na dwudziestym miejscu. Turniej wygrało Zagłębie Lubin. Impreza wypadła bardzo okazale pod względem sportowym i organizacyjnym a grupa dwudziestu dwóch młodych górowskich miało okazję skonfrontować swoje siły z najlepszymi piłkarzami w swoim wieku z okręgu legnickiego i zawodnikami zagranicznymi. Wszyscy uczestnicy otrzymali paczki od „Mikołaja” a drużyny dyplomy i piłki.

źródło: www.gora.com.pl